POZASTAVEN BLOG

Uděláme rozhovor? ZDE
Finále SONB ZDE

Diary

Upřímně?...

31. ledna 2011 v 20:14 | Janka
PROSÍM HLASUJTE PRO JANKA S KRISTEN STEWART ♥ DĚKUJÍ

Ahojky, po pozastavený čas jsem myslela na hodně věcí, s rýmou a kašlem bojuju stále, a nakonec jsem přišla na to že blog mě jen okrádal o čas, jasně je to fajn koníček, ale já se musím učit na příjmačky a trochu i do školy. Chci hubnout, takže vyměním blog za pejska. Upřímně moc nechápu ty kteří prosedí celé dny za pc. Chci být hezká abych mohla mezi lidi a zárověn se nestyděla. A proto potřebuji čas, na hubnutí a školu, přátelé a tak dále. Doma je můj život utrpení, matka mi nadává od šmejda přes hajzla až po krávu. Neřeším to, je mi zle a chodím do školy....Nevím jestli budu na blog chodit, jestli chcete smažte si mě, ale možná se vrátím, jen teď se chci prostě učit, a blog je až dalekoooo pod vším. Mám desatero které chci splnit:

Cvičím....

23. ledna 2011 v 16:05 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky, dneska jsem byla u babinky a dědy. :-D. Takže jsem tady až teď. No zítra jdu na prohlídku k doktroce, tak uvidím jestli už mě pošle do školy, vubec se mi tam nechce. Dneska ráno si snídám a hned, vidím datum jeho svátku, datum jeho narození, co máme zastrčený kalendář v kuchyni, tak na něj musím myslet, proč? :-D. Achoj... Jak píše nadpis, cvičím, teda začnu, udělal jsem si jen rozcvičku. Našla jsem u svého aff Věrušky skvělé videa a moc ti děkuji, teď budu cvičit každý den cviky z těch videí. Kdyžtak je najdete zde. Tak moc děkuji. :-). Ráno jsem přečetla knihu bree Tanner, novela k románu zatmění, krátká a moc smutná. Bree mi bylo tak líto, i Diega... Hmm no tak už jdu cvičit, ale ještě oběhnu affs... Průběžně něco přidám.. :-)
Janka

Taky možnost

22. ledna 2011 v 13:34 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky, tak dneska jsem se rozcvičila ale více se mi nechce. jsem nějaká dolámaná a unavená, spala jsem sice dlouho ale nevím jestli se angína náhodou nevrací. Venku krásně svítilo sluníčko a ted už nesvítí. :-(. stejně ven nemůžu, jak bych šla se psem ven...sama v klidu k řece, možnost myslet. taky je tu ale možnost sedět a tvrdnout u pc, to neudělám, možná se staví jedna kamaradka takže pudu spat až potom, co odejde. :-D. Nu viděli ste trailer k Titanic 2? Taky sem nevěřila že je, kukněte na youtube. Je to trapné oni Jacka vyloví a rozmrazí :-D.  Trapas...no nic, jdu se učit tu básničku. :-(. Košiletoun....affs oběhnu později, snad.
Janka

Jůů

21. ledna 2011 v 15:15 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky, dopoledne jsem tady nebyla, pač jsme jeli na návštěvu a do takka. Pořádně jsem se naštvala. Chtěla jsem si koupit podprdu a byla tam krásná fialková, uplně užasná :-D. Ale zrovna 85C tam neměli...:-(. Takže jsem si nakonec koupila nic :-D. A jsem ráda že do kontroly už se zapsaly všechny affs až na dvě, které mají pozastaveno. Do úterý musím umět básničku a fakt se mi nechce, no dneska mi zbývá ještě osdumdesát sedů lehů a taky jsem vyzkoušel cviky od aff Věrušky :-) a jsem moc ráda za pomoc, sice nevím jestli je dělám dobře ale snažila jsem se. :-D Dneska ci chci zacvičit podle videa na netu, doufam že to bude dobré jinak zase budu hledat ve starých časopisech :-D. No nic jdu oběhnout affs. :-) Zatím pp
Janka

Je mi nějak zle...

20. ledna 2011 v 20:24 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky, od včera cvičím jak blázen a snažím se jíst zdravě, ale je mi nějak zle, snědla jsem kinder čokoládu a kousek bagety s nějakou pomazánkou, vůbec mi to nechutnalo a je mi z toho nějak zle. Už mi zbývá do 100 sedů lehů jen 20 ale nevím jestli to dám, musím :-D. ale fakt asi si pujdu lehnout, měla bych se jít učit ale já nevím co. Nesnáším se za svou lenost k učení. :-/. Neřešte to nic, jsem nějaká divná, to bude nějaká depka, aspon že to dnes nebude kvůli němu... :-D. Nu asi ještě něco přidám pokuď mi nebude tak zle abych šla ležet. Sehnala jsem si všechny díly Pottra a nemám jen tajemnou komnatu, žádné knihkupectví u nás to nemá. To mě fakt smolí. :-D. celý týden doma leháro a číst můžu jen Dotyk anděla od Breziny a to se mi vůbec nechce...o, přidám sem asi svůj jídelníček, i když budu mít problém zapamavtovat si školní jídlo :-D. Odhlásím si obědy a doma si dám vždycky něco lepšího, to je lepší nápad :-). Ano tak přesně tak to udělám :-). Tak ještě dnes ho sem dám, a jdu na ty dřepy a kliky...
Janka

Dobrou noc

19. ledna 2011 v 21:50 | Janka
myworld4.blog.cz
Tak přeji všem Dobrou noc a sladké sny. :-D. Chtěla bych připomenout některým affs které zdřejmě nevidí červený nápis kontrola affs, aby se zapsali, zatím se zapsala polovina a i tak jsem ráda no. :-D. u kámošky bylo fajně. Byli jsme tam cca 10 minut. :-D. Takže jsme jen pokecaly na rychlovku. Tak ja jdu spát a pustím si RHCP. :-D. To jsou ti na avataru. :-D. Tak ahojky všem..

Janka

Není času

19. ledna 2011 v 18:18 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky,promintě affs že sjem neoběhla ale dnes jsem nechtěla být na pc, až teda večer. :-D. Musela jsem uklízet pokoj, což mi zabralo celý den. Taky jsem četla kytici. Povinná četba... Nu ozvu se později, pač jedu ke kamarádce. Takže přidám nějaké kusovky a udělám další kolo SONB, přesněji finále. Znovu připomínám affs, které se doposud nezapsaly do kontroly ať tak učiní, jinak nebudou v menu. :-/. Adresa je nad článkem. Tak se zatím mějte. :-)
Janka

A je to

18. ledna 2011 v 15:50 | Janka
myworld4.blog.cz
Tak udělala jsem rozcestníky. Uff. :-D. V plánu mám přidat dnes ještě pár článků a oběhnout affs. Připomínám vám kontorlu affs, adresu najdete nad článkem. Dneska jsem byla u zubaře a našel mi tři kazy. :-(. Zatím mám jen dvě blomby, tak se bojím, a právě tam jdu 4. Února. Jak víte tak toho dne...celý se mi zkazí když budu mít nateklou pusu z toho zubaře. :-D. No co nadělám. Jsem ráda že mám pořádek v menu a tak můžu na chvíli spočnout. Docela mě bolí hlava. :-/. To je z toho opisování sešitů. Já bych šla do školy, ale antibiotika musím dobrat. Tak jo zatím se všichni mějte.

Janka

Já se tak těším

17. ledna 2011 v 18:13 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahojky všem, dneska jsem udělala nový layout, zrekonstruovala staré články a oběhla affs. Jo stihla jsem to všechno. A teď k titulku, těším se strašně na 4 února. Proč? Kvůli dvou věcem, on má narozeniny ♥ a máme pololetní prázdniny. Takže to bude super. Jinak jak se máte? Já se citím okey, nevím co doktorka v tom krku viděla :-D. Zítra jdu k zubaři a docela se bojím, co mi kde zase najde. Zjistila jsem že mám jen dvě blomby :-D. No nic jsem se nějak rozepsala. Ještě pujdu do menu rozdělit affs na VIP, GOOD, NEW. Tak se mějte, určitě ještě něco přidám.

Janka

Angína

14. ledna 2011 v 18:44 | Janka
myworld4.blog.cz
Ahoj, moc se omlouvám že jsem se neozvala, mám angínu a týden si poležím doma. Na blogu budu, ale méně aktivní. Prosím affs pochopte to. Já bych byla na PC :-D ale mamka mi to nedovolí. Jestli budu mít horečky a nebude mi lépe, nečekejte mě na blogu. Možná že se tady objevím. Udělám další kolo SONB a oběhnu affs.

Janka
 
 

Reklama